| |

Wskazówki: Pomniejszanie znaczenia swojej pracy lub pozycji

Przećwicz swoją wypowiedź. Postaraj się, by była zwięzła, nie zawierała wyrażeń umniejszających Twoją pozycję i podkreślała mocne punkty. Oto przykłady:

„Zajmuję się koordynowaniem projektów w firmie architektonicznej. Moim zadaniem jest dbanie o sukces firmy poprzez zapewnienie terminowej realizacji wysokiej jakości usług”. „Pracuję w firmie przewozowej i odpowiadam za prawidłowe oznaczenie paczek, które dzięki temu docierają do adresatów możliwie najszybciej”.

„Jako kierowniczka zespołu pięciu sprzedawców odpowiadam za motywowanie i szkolenie pracowników, tak by osiągali wyniki sprzedaży wyższe od planowanych”.

„W obecnej chwili szukam pracy, w której mogłabym wykorzystać swoje ponaddziesięcioletnie doświadczenie w pisaniu instrukcji technicznych zapewniających bezpieczne i efektywne wykorzystanie urządzeń laboratoryjnych”.

Spróbuj sformułować wypowiedź przedstawiającą Twoje osiągnięcia, używając modelu problem -dńakmie – rezultat, na przykład: „Identyfikuję problemy związane z wydajnością systemów i zalecam działania naprawcze, których wynikiem jest redukcja kosztów firmy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisy

Zasoby porozumień prywatnych

Kierując się tą intuicją, sta[...]

Opuszczanie zebrań

Pozbądź się przekonania, że z[...]

Odmowa przyjęcia prestiżowych zadań

Dyrektor operacyjny małego od[...]

Oddawanie swoich pomysłów

Tę historię wszyscy znamy aż [...]

Notowanie, parzenie kawy i robienie kopii

W każdej minucie, każdego dni[...]

Zastosowana metodologia - dalszy opis

Powyższe podejście pozwala na[...]